رمان دانلود | بروز ترین مرجع دانلود رمان

دانلود رمان مهر و موم شده با عشق (موبایل و PDF)

14529707084

 

نوشته: کتایون.ح

درخواستی کاربران

پایان این جلد خوشه . اما احتمالا جلد دوم داره چون نویسنده پایان رمان نوشتن ادامه دارد ….

*كليه اسامي و نامها كاملا” تصادفي انتخاب شده اند و شخصيتها وجود خارجي ندارند.

پيشگفتار:

از مدتها قبل در فكر دختري بودم كه علاوه بر امروزي بودنش خصوصيات خاصي داشته باشد مثلا كمي هم سنتي و بتواند گليم خودش را از آب بيرون بكشد.دختري كه نيازهايش تنها در داشتن يك رابطه با جنس مخالف خلاصه نشود.مي توانستم به راحتي در ذهن دختركهاي شانزده- هفده سالة دبيرستاني،مرد روياهاي آينده شان را ببينم كه مثل يك شاهزاده سوار بر اسب روياها به سمتشان مي آمد ولي اينها،آن چيزي نبود كه به دنبالش ميگشتم.
دختري كه ذهنم را سخت درگير كرده بود،جنسي از الماس داشت،سخت،درخشان و زيبا و همينطور دلش مي خواست دنيا او رابشناسد.الماسي تراش خورده كه مي توانست مكمل انگشتري خاص بشود. مسلما بي هدف نبود و در عنفوان جواني اش قرار بود مدت زماني خاص را بين كساني بگذراند كه تا به حال آنها را نديده است.او آرام ارام در خلال روزهايي كه بايد هم خودش را بشناسد و هم اطرافيانش را، به كشف حقايقي درباره خانواده اش مي پردازد و سعي در گشودن معمايي خانوادگي دارد.
قرار بودماجرا درخارج از وطن مادري اش سپري شود.من براي پيدا كردن اين كشور بسيار كنجكاو و دقيق بودم.مسلما نمي خواستم او را به كشورهاي خاورميانه يا اروپايي بفرستم بايد جايي مي بود كه كمي با فرهنگ او هم هماهنگ در مي آمد.تا دست آخر فكر مي كنم انتخاب درستي انجام دادم.

ماجرا از جايي شروع مي شودكه ريتا در آغاز ۱۸سالگي به كشور زادگاهش برگردانده مي شود و پدربزرگ ثروتمندش خودرا از او پنهان نگه مي دارد.او بايد طبق قرارداد ۶ سال از عمرش را در اين كشور بماند. حالا با بازگشت او از گوشه و كنار زمزمه هايي از اتفاق مجدد به گوش مي خورد و اين آغاز درگيري هاي ذهني او با خودش وخانواده ايكه در حال حاضر اطراف او گارد بسته اند تا او را از خطرهاي احتمالي محافظت كنند و همينطور والدينش است…
پدر و مادر او رازهايي را با خود به گور برده اند كه او مصرانه در صدد كشف آن رازها بر مي آيد وهمانجا قسم مي خورد تا پايان كشف ماجرا آرام ننشيند.
اين رازهاي تو در تو و قصدش براي يافتن ماجرا باعث مي شود تا او ابتدا به يك شناخت واقعي از خود و دنيايي كه درآن زندگي مي كند برسد.در اين خلال او معناي غرور،شكست،احترام،آرامش، عشق،درد و… را درك مي كند.دنياي اطراف او مثل خانواده اش مهربان نيست و نخواهد بود.اينكه او چگونه خواهد توانست محبت را در اين سردرگمي بيابد، و چگونه براي خودش بستري آرامش بخش بيابد نيازمند به گذراندن كمي دشواري خواهد بود.
در قسمتهايي از جلد اول داستان مي خوانيم؛درست همان لحظه كه برگشت تا به مادربزرگش برسد, چشمهايش با چشمهاي زني مسن که موهاي خاكستري رنگي داشت,گره خورد.او سعي نکرد به راحتي از کنارش بگذرد.بعضي ها هستند كه آدم هيچوقت نمي تواند صورتشان را از ياد ببرد. آنهايي كه با يك نگاه خاص به همه يكجور نگاه مي كنند و درون چشمهايشان رازي وجود دارد كه نمي شود به سادگي فهميد,چيست!…ريتا با مواجه شدن با آن چشمها كمي مكث كرد.بوي عطر گرانقيمتش را نفس كشيد و……….
او دختري نيست كه سرسري از همه چيز بگذرد.دلش مي خواهد از همه چيز سر دربياورد و گذشتة پر رمز و راز خانواده اش و تمام پيچيدگي هاي آنرا بشناسد.
خواننده محترم با خواندن محتواي كتاب كم كم خودش را همراه قهرمان داستان خواهد ديد وكاملا” درك مي كند كه او دقيقا يك چيز از شما مي خواهد؛……..همراهي نه ديگر هيچ….

 

 

محمد

درباره محمد

محمد هستم متولد 1379 و مدیر رمان دانلود.....

11 thoughts on “دانلود رمان مهر و موم شده با عشق (موبایل و PDF)

  1. سلام
    از ديدن رمانم با طرح جلد جديد و در سايت جديد خيلي شگفت زده شدم.حداقل ايكاش از طرح جلد خودم كه براي اين كتاب در نظر گرفته شده بود استفاده مي كرديد. در صورتيكه دوست داشتيد با من ارتباط برقرار كنيد. خوشحا تر ميشم اگر نظر خواننده هاي رمانم رو بدونم.
    با سپاس

  2. نه ادمين عزيز متظو از ارائه ايميل براي شما بود كه اگر خواستين تصوير ساده ي طرح جلد رو بفرستم.
    همينجا از نظرات خواننده هاي عزيز آگاه ميشم.
    ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

برای انتخاب شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette

Scroll To Top